Участь команди К9 Дніпро в онлайн фестивалі «Зірка Року 2020»

Фестиваль Зірка Року Online
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ
Фестиваль проходив в рамках спільної підтримки медичних працівників!
Ми також прийняли участь заради підтримки медичних працівників, та відправили на конкурс наші відео.
Та здобули такі результати

 

 

 

 

 

 

В Україні стартував популярний фестиваль талантів «Зірка Року». У зв’язку з карантином через пандемію коронавируса організатори знайшли не тільки альтернативу проведення конкурсу, а й вирішили таким чином допомогти медикам. Миколаївська громадська організація «Перлина» та «M-Star Production» вирішили запустити проект в онлайн-режимі.

Оцінювати виступи різних напрямків і приймати остаточне рішення буде професійне і популярне журі. Хочеться відзначити, що в благодійному online-шоу беруть участь не тільки початківці таланти, а й українські знаменитості. Деякі з «зіркових кандидатів» спеціально для NikLife розповіли, чому вирішили підтримати фестиваль «Зірка Року Online» і поділилися очікуваннями від проекту.

Група «Клей Угрюмого» — Двічі номінанти української музичної премії «YUNA», номінанти української національної музичної премії «Золота жар-птиця», фіналісти шоу Х-Фактор. ⚫Всегда дуже цікаво спостерігати за розвитком таланту молодого покоління. Наш колектив неодноразово брав участь в фестивалях, але «online-формат» — це щось нове і цікаве. В цей особливий час необхідно берегти себе і своїх рідних, тому такий формат зараз дуже актуальне і може «дати свої плоди». У нового покоління треба вчитися. Треба вчитися їх розуміти, думати як вони. Дізнатися їх внутрішній світ. Ці хлопці — майбутнє нашої країни, їх має бути спрямовано, розвивати. Постаратися зробити їх корисними для нашого суспільства і докласти до цього максимум зусиль.

Наталія Медведєва — Старший викладач, спеціаліст вищої категорії. вокальний тренер, член журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів. ⚫Я дуже давно знайоме з організаторамі цього заходу, впевнена в їх професійності. І коли мене запросили у склад журі, я Звичайно, погода підтримати Цю їх важліву и цікаву ініціатіву. Зараз, насправді, дуже много уваги до пандемії Взагалі, як в стране, так и в мире. Це важлівій крок до того, щоб всі медики і люди загаль бачили, что талановіті діти и молодь соціально активні, креативні та творчі й Готові підтримати медичний ПРАЦІВНИКІВ НЕ только морально. Від проекту я чекаю на Активність и креативність учасников, на талановіті Виконання своих творчих робіт, чекаю на Яскраві номери.

Світлана Тарабарова — Українська співачка, композитор і автор пісень, музичний продюсер, актриса, володарка багатьох премій і нагород. ⚫ Я не перший рік знаю організаторів, і мені дуже імпонує їх підхід до роботи. Ну і в такий час дуже хочеться підтримати творчі колективи, для яких виступ, хоч і «online», але все ж свято. Скажу банальну річ: може здатися, що це всього крапля в морі, але ж саме з таких крапель складається океан. Я очікую побачити палаючі очі дітей, які не уявляють свого життя без творчості, хочу зайнятися від їх талантів і після закінчення карантину пережити знову це в реалі.

Юлія Фляга — Засновник і керівник школи танцю «Harlem», засновник Об’єднання сучасного танцю України, суддя вищої категорії Української федерації сучасного танцю. ⚫Фестіваль із залученням до актуальних проблем наших буднів на даний момент не міг залишити осторонь відгук у серцях більшості, в тому числі і мене. Звичайно це титанічна робота організаторів і команди в цілому, але вона дасть свої плоди, я впевнена. Я очікую отримати заряд емоцій від учасників, навіть через екран. Оцінити по гідності кожного, підняти настрій і бойовий дух конкурсантів. Природно також вирішити хоча б частину заданих цілей фестивалю.

автор https://niklife.com.ua/

Оставьте комментарий